Günümüz koşullarında artan rekabet, kurumların bilişim teknolojilerini yakından takip etmesi ve daha verimli kullanmasını gerektirmektedir. 15 yıllık sektör tecrübesinin sonunda kurulan EDS Bilişim, başta Kamu kurumları olmak üzere, farklı sektörlerdeki şirketlerin işlerini kolaylaştırarak, e-dönüşümlerini gerçekleştirmek için özel çözümler sunmaktadır.

 

Teknolojideki gelişimle birlikte internet  geniş bir halk kitlesinin, özellikle de  genç nüfusun hayatının önemli  bir parçası haline gelmiştir. Genç nüfus ülkemizde internet hizmetinin yaygınlaşmasıyla birlikte haber, gazete, televizyon, dizi, film benzeri tüm yayınları internetten, özellikle de Akıllı telefon ve tabletlerden takip eder hale gelmiştir.  Gününün bir çok saatini internette geçiren, giderek büyüyen bu kitleye klasik reklam, tanıtım, bilgilendirme yöntemleriyle ulaşmak mümkün değildir. Mobil cihazların hayatımıza girmesiyle  birlikte artık bu kitleye yönelik olarak özel sosyal yaşam alanları oluşmaya başlamıştır.

 

EDS Bilişim olarak, kurumların hizmetlerini, yaptıkları faaliyetleri, başarılarını, sosyal ve kültürel kampanyalarını mobil dünyada en etkin şekilde duyurmak  için buradayız. Hedef kitleye ulaşmanız için  gereken etkili ve yenilikçi çözümleri sunuyoruz.

 

Hedefimiz, uzun vadeli bir yol arkadaşlığı kurarak, mobil dünya ve yeni teknolojiler konusunda danışmanınız olmaktır.

Gelişimi izlemeyin bizimle gelişimin içinde olun.