EDS Bilişim, mobil uygulama geliştirirken proje, ihtiyaç ve önceliklerine göre en uygun yöntemleri belirleyerek kullanmaktadır.

Tasarım

Uygulamanın doğru bir arayüze ve tasarıma sahip olması çok önemlidir. Tasarımlarımızı kullanıcı deneyimi (UX) dikkate alarak hazırlıyoruz. Doğru ilerleyen bir süreçte, hazırlanan storyboard ve tasarım kullanıcıların kolaylıkla uygulamayı beğenmelerini ve rahat kullanmalarını sağlar.
 

Proje Yönetimi

 

Mobil uygulama geliştirme konusunda deneyimli proje yöneticilerimiz, projelerin her birini ayrı ayrı ele alıp, doğru çözüm ve iletişimle sorunsuz ilerlemelerini sağlar. Her bir projede, özel bir proje yöneticisi atanır.

Yazılım Geliştirme ve Testler

 
Uygulamanın içeriğine  göre mobil yazılım konusunda uzman ekibimiz projeyi geliştirir ve uygulama dükkanları üzerinde hayata geçene kadar üzerinde çalışır. Geliştirilen yazılımların testleri yapılır. Çıkan aksaklıklar giderilir ve sorunsuz çalışması sağlanana kadar testlere devam edilir.
 

Mobil Cihazlarda Kullanıma Başlanması

 
Tüm aşamaların sorunsuz bir şekilde tamamlanmasının ardından Uygulama Marketlerine  başvurusu yapılarak yayınlanması sağlanır.

Market Yönetimi

 Mobil Market Yönetim deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Uygulamalarınızın Mobil marketlerde üst sıralarda yer alması için ayrıca Mobil SEO hizmeti sunmaktayız.