Akıllı Telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte, klasik pazarlama ve müşteriye ulaşma yöntemleri değişmeye başladı; bu durum karşısında şirketler hedef kitlelerine ulaşmak için yeni yollar arama başladılar.  EDS Bilişim, 10 yıldır markanızı hedef kitlenizle buluşturmak için  özel çözümler sunmaktadır.

Teknolojideki gelişimle birlikte internet  geniş bir halk kitlesinin, özellikle de  genç nüfusun hayatının önemli  bir parçası haline gelmiştir. Genç nüfus ülkemizde internet hizmetinin yaygınlaşmasıyla birlikte haber, gazete, televizyon, dizi, film benzeri tüm yayınları internetten, özellikle de Akıllı telefon ve tabletlerden takip eder hale gelmiştir.  Gününün bir çok saatini internette geçiren, giderek büyüyen bu kitleye klasik reklam, tanıtım, bilgilendirme yöntemleriyle ulaşmak mümkün değildir. Mobil cihazların hayatımıza girmesiyle  birlikte artık bu kitleye yönelik olarak özel sosyal yaşam alanları oluşmaya başlamıştır. Sosyal Medya artık 

EDS Bilişim olarak, kurumların hizmetlerini, kampanyalarını, yaptıkları faaliyetleri, başarılarını,  mobil dünyada, sosyal medya da,  en etkin şekilde duyurmak  için buradayız. Hedef kitleye ulaşmanız için  gereken etkili ve yenilikçi çözümleri sunuyoruz. Hedefimiz, uzun vadeli bir yol arkadaşlığı kurarak, mobil dünya ve hedef kitlenizi ulaşmanızı ve markanızını doğru konumlandırmaktır. 

Gelin markanızı hedef kitlenizle buluşturalım.