Mobil Uygulama

 

Mobil Uygulama Hizmetlerimiz

Günümüzde zaman ve bilgilere çok hızlı erişim kullanıcılar için çok önemli. Akıllı Telefon ve Tabletler artık hayatımızın her alanında bizimle birlikte. Amacımız bu cihazları kullanarak kurumların hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak.

EDS Bilişim olarak

      • IOS Platformunda iPhone ve iPad,
      • Android Platformunda Android telefon ve tabletlere,
      • Windows Phone  Telefonlar ve Win 8 Tabletlere    olmak üzere her platform için ayrı Native  uygulamalar geliştirmekteyiz.


Kurumsal  Uygulama

Kurumların verdiği hizmetlerin Akıllı Telefon ve Tabletler üzerinden  hizmet verdiği hedef kitleye ulaşmasını sağlar. Mobil uygulama kullanıcılarına ilgili en güncel bilgi, haber, etkinlik, borç öğrenme ve ödeme, en yakın şube ve başvuru merkezi, resim veya video göndererek istek ve şikayet imkanı sunulmaktadır.

Mobil Yönetim Uygulaması

Günümüzde artık her kurumda yöneticilerin ellerinde Akıllı bir telefon veya tablet bulunmakta. Yöneticilere kurumlarıyla ilgili istedikleri bilgileri her an ulaşarak  karar alma mekanizmalarını hızlandırmaları ve uzaktan yönetim imkanı sunulmaktadır.

İnteraktif Çocuk Kitabı

EDS Bilişim olarak farklı yaş gruplarındaki çocuklara yönelik olarak doğru içerikli İnteraktif Mobil Çocuk Kitaplarının uygulama marketlerinde yer alarak çocuklara ulaşmasını hedeflemekteyiz.

Hedef yaş gurubuna yönelik istediğiniz konuda hikaye yazılır. Pedagog ve Çocuk Gelişimi Uzmanı onayından sonra; yazılan hikaye için karakterler oluşturularak İllüstrasyon yapılır.  Müzik, oyun, boyama gibi özellikler eklenerek hareketlendirilir.

İstenilen platformda uygulama marketlerine yüklenir.

Zenginleştirilmiş Dergi ve Dergilik Uygulaması

Süreli   yayınlarınız istenilen platformlar için resim, video, ses ve müzik eklenerek zenginleştirilir. Kapak için özel bir animasyon hazırlanır. Her sayı için farklı özel bir çalışma yapılır.

Zenginleştirilmiş Kitap ve Kütüphane

Kitaplarınız resim, video, ses ve müzik eklenerek zenginleştirilir. Kütüphane uygulaması hazırlanarak istenilen kitabın cihazlara yüklenmesi sağlanır.

Mobil Oyun

EDS Bilişim olarak Eğlenerek Öğrenmeyi sağlayacak oyunlar geliştiriyoruz. Kurumların isteklerine göre özel oyunlar hazırlamaktayız.